Op zaterdag 6 juni hebben een aantal leden van onze club deelgenomen aan het Benefiettoernooi van badmintonclub Bergen. Namens onze club waren Iris, Jennifer, Erwin, Roy, Mladden en Eef van de partij. Het was een gezellig toernooi, mede dankzij de “huisband” die zorgde voor muzikale ondersteuning.

Er werk gespeeld voor een goed doel: dit jaar voor Patrick, een badmintonner die leeft met een erfelijke hartspierziekte en daardoor een onzekere toekomst tegemoet gaat.

Op de baan werden er mooie en spannende partijen gespeeld, met goede prestaties van onze spelers. In de A-poule heren dubbel wisten Erwin en Roy de eerste plaats te behalen. Ook in de A-poule mixed was er succes: Jennifer en Roy gingen hier eveneens met de eerste plaats aan de haal. Na afloop van de wedstrijden werd de dag afgesloten met een heerlijk Indonesisch buffet.